"Válka je příliš vážnou záležitostí, než aby mohla být svěřena armádě." Georges Clemenceau

Srpen 2006

Nove forum je tu! (ale zatim je tajne)

29. srpna 2006 v 10:39 | Necromancker |  VŠB
Včera večer bylo forum nahrano na novy hosting, ktery je zatim tajny a mam zakazano jej zveřejňovat.Je to z duvodu dodělani všech zaplat a odstraněni chyb.
Co vlatně na tomto foru bude lepši, než na tom starem?
1)nebudou na něm hovna a tuny spamu, ktere byly na starem :)
2)kvalitni a stabilni hosting
3)sqěla novinka je galerie.Každy z uživatelu dostane 12 MB uložneho prostoru, kaj muže vkladat ruznou grafiku, fotografie, wallpapery atd.
4)možnost okamžiteho smazani učtu- toto je velice nepřijemna novinka pro spammery a pro ty, na ktere si ožraly vaultmaster jenom vzpomene ;)
5) defaultni avatar- pokud si nenahrajete svuj vlastni avatar, tak vam budde přidělen.Ja temu moc nefandim kvuli nepřehlednosti uživatelu, ale neřikej hop, dokud nepřeskočiš.
6)bookmark- s timhle si mužete vybrat temata, ktere chcete sledovat.Vyhodne pro ty, kteři nechtěji sledovat cele forum
Aktualizace 11:55:Pro veřejnost bude forum zpřistupněno kolem 6. až 8. hodiny večer.

Reinar a Javor:nova naděje pro uroveň povidek?

28. srpna 2006 v 16:54 | Necromancker |  VŠB
Jak asi všichni vite z VŠB, chekotay podle reinarovych slov konečně po 2 měsicich zveřejnil kraťoulinkou povidku od Reinara. Sice řikal, že nehodla psat dalši povidky, ale neřikej hop, dokud nepřeskočiš.Dale bych chtěl upozornit na povidku od Javora, u ktere zažijete imho lol a rofl dohromady!No prostě fajne!

FAK OF WZ.CZ!!!!!

28. srpna 2006 v 13:54 | Necromancker |  VŠB
Ano, domněnky se podvrdily.S odkazem na Vault Šialené brahmíny vam mohu potvrdit, že konečně nastal reborn fora VŠB, a konečně na novem, stabilnim a meně buržoaznim hostingu!DJ popelnik něco vykřikoval, godlike tež, ale všichni určitě zname Ratmanna :).No, mezitim mužete mlit svoje hovna na Templařskem foru.Mnoho zdaru Ratmannovi, když bude vybirat kvalitni hosting.No, spiše hodně zdaru ostatnim brahmiňanum a šmoulum..........znate přece Ratmanna :)))

Forum VŠB natahlo bačkory?

27. srpna 2006 v 21:43 | Necromancker |  VŠB
Po dlouhotrvajici nepřistupnosti fora se stala neuvěřitelna věc!Soubor nenalezen!!!To znamena, že se buď webzdarma.cz pomatl uplně, nebo se forum prostě smazalo!V prvnim připadě by to mělo byt v pořadku, bo ti cvoci ubčas ty sve prdele zvednou a začnou něco robit.To pak forum bude zase na nějaky (menši) čas fungovat.V druhem připadě je ale mnoho dalši možnosti.Hacker?Reborn?Novy hosting?

WDRat ziskal cenu nějvětšiho bulvarniho všivaka 3. tisicileti!

23. srpna 2006 v 21:52 | Necromacnker |  VŠB
Určitě jste všimli članku o Bodkinovem bloku.Teď mam přime informace (čimž jsem na žebřičku bulvarnosti hodně klesl) od samotneho Bodkina.Ten potrdil mou domněnku, že cela patalie ohledně Bodkina a jeho poslouchani Tokio Hotel je jen jedna velka fallouťacka kachna!Timto bych chtěl pogratulkovat WDRatovi k uspěšnemu zmateni celeho VŠB a timto mu tež nabizim misto redaktora na tomto webu!

Bodkin posloucha Tokio Hotel, je gay a k temu se zna s petruschkou!!!!!!

23. srpna 2006 v 21:27 | Necromancker |  VŠB
Tak tohle přesahlo všechny hranice!Na 2. postapokalyptickem srazu se Bodkin představil v tričku Tokio Hotel.Ja osobně jsem si myslel, že to mysli ve srandě.Avšak jsem se hrubě mylil!!!Diky WDRatovi vam tu mohu přednest Bodkinuv blog o Tokio Hotel, na kterem je imho pozitivni jen foto legendarniho petruschky.Dodatkem bych chtěl připomenout, že na tehlete fotce je ta brokada moje.Kež bych měl v tu chvili v tom prstu na spoušti aspoň nepatrnou křeč!!!

Pesus v BGE modu!!!

22. srpna 2006 v 17:47 | Necromancker |  F:BGE
Herr Gruppenführer Pesus by mohl byt poctěň (nebo uražen?To už ukaže jen čas..)!Ukazalo se pomoci teto fotografie, kterou jsem vyhrabal kdesik na foru VŠB.Autorem tehlete patalie je podle mych tajnych informatoru tommz z BGE tymu.Budu vas pravidelně informovat, zda li se Herr Gruppenführer Pesus neobjevi v BGE modu ještě vjinych podobach, nebo zda li s v BGE modu neobjevi dalši vyznamna osobnoust z Fallout sceny...

Modmaker alias Zax vyhoštěn z FBOOM tymu!!!!

22. srpna 2006 v 14:40 | Necromancker |  F:Boom
Tyto stranky se daly opět do pohybu, tak mam tu čest vam tu řict pro mnoho lidi potěšitelnou zpravu:Modmaker byl vyhoštěn tymem, ktery založil!!!!
Ano, už i členove FBOOM tymu si začali uvědomovat vlastnosti Lukaše Kliky, neboli Modmakera, a po přichodu noveho führera Kuřete (a Slepice a kdo vi jakou havěť ještě), ktere začalo přebirat iniciativu a veleni a Modmakerovi se to samozřejmě moc nelibilo.Nakonec na FBOOM foru provedlo kuře revoluci a s pomoci pracujiciho lidu svrhl Modmakera z vedouciho křesla!
Modmaker zareagoval smazanim FBOOM webu a fora, ale administratoři webhostingu, na kterem byl web i forum, dali opět všechno do pořadku, asi veděli proč........
Slyšel jsem zvěsti, že Modmaker pote v zachvatu zuřivosti začal komplikovat život (no, to si mysli snad jen Modmaker, bo ty jeho hovna stejně asi nikdo už nevnima :) ) BGE tymu a dali pry začal šňupat "pernik" (zde bych měl pro Modmakera upozorněni, že než začně ten "pernik" šňupat, ať nejdřive zešrabe polevu a marmeladu, jinak mu to muže zalepit dychaci ustroji :) )