"Válka je příliš vážnou záležitostí, než aby mohla být svěřena armádě." Georges Clemenceau

Září 2006

Drbyyyyyy.......potřebuju drbyyyyyy!!!!!!!!!

30. září 2006 v 11:47 | Necromancker |  Fallout
AAAAAAAAA!!!!!Už to nevydržim!!!!!Musim někoho pomlouvat!!!!!Ja to potřebuju!!!!!UAAAAAAAA!!!!!Prosim!!!!!!!Musite mi pomoct!!!!!Sve drby a pomluvy posilejte na imejlovou adresu falloutout@seznam.cz!!!!!Napište do předmětu "Pomluvy" (bez uvozovek), do zpravy to, co vite, nevite nebo jste si vymysleli a nakonec upozorněni, zda chcete, abych vaši zpravu zveřejnil s vašim jmenem či ne....
Pro tuto chvili končim...!!uh

Nove logo ke člankum

16. září 2006 v 12:26 | Necromancker |  Fallout
Chtěl bych vam představit noveho člena Falloutoutu --> logo Radiace :))) Snad to tu bude pak vice radioaktivni než biologicke, bo radiace je vic kůl!!!! :) Tež byste mohli zahlasovat v anketě.....ne, že by mi zaleželo na vašem nazoru, ale aby se neřeklo.... :)))

Aktualka na 2 měsice dopředu!!!!

14. září 2006 v 19:23 | Necromancker |  Fallout
Pravě jsem si prohližel editaci stranky a všiml jsem si take jedničku u rozepsanych članku, tak na to mrknu a světě div se!Rozhovor s dnešnim druhym redaktorem Falloutoutu!!!!!A nutno dodat, že si WDRat i diky temuhle rozhovoru zasloužil post redaktora...nebudu vas dale zdržovat mymi bulvarnimi hovnami a mužete se pustit do čteni!!!
<necromancker> Čest praci, mohl by ses mě a mym čtenařum představit?
<WDRat> Heil Heldon! Říkají mi WDRat a hodně se motám kolem Falloutu. Bohužel někteří si myslí že jsem kontroverzní a tak bych to chtěl vyvrátit.
<necromancker> Tak to vyvrať! :)
<WDRat> Jistě, proto jsem zde... Mno, muj mily, ptej se ;).
<necromancker> Co viš napřiklad o Bodkinovi, na ktereho jsi podle Bodkina ušil boudu s německou buržoazni skupinou Tokio Hotel?
<WDRat> To není vůbec pravda, já za tím blogem nestojím. Já jsem ho nezaregistroval a moje grafické schopnosti se rovnají nule. Stojí za tím někdo jiný, já jsem pouze dodal fotografie, které budou stejně veřejné.
<necromancker> takže podle tebe jsi s Bodkinem spolupracoval na vyvoji bodkinova blogu o Tokio Hotel?
<WDRat> Ne, byl jsme požádán o fotografii Bodkina v triku Tokio Hotel. A mezi námi, on je opravdu poslouchá ;).
<necromancker> Vyborně vyborně.Konečně začina mit tohle nějakou bulvarni uroveň.Mohl bys na Bodkina ještě něco prasknout? ;)
<WDRat> Ano, je nezadaný... A zásadně se vyhýbá mariuhaně. Jinak je to super kámoš a byl na mojí oslavě. Snad by tě ale zajímala ještě nějaká bulvárnost, ne? Kdysi jsem narazil na inzerát na gay seznamce s jeho icq číslem. Bohužel to tam už není. Zmizlo okamžitě, jak jsem se ho zeptal.
<necromancker> Sqěle!A co ti odpověděl, jak ses ho zeptal?
<WDRat> Tvrdil mi, že ho tam přihlásil někdo jiný, je to možné. Zřejmě to byl strůjce blogu o Bodkinovi... Snad bych mohl jasně vyjádřit jeho vztah k tomu blogu. Na foru Sigilu si odkaz na něj dal do podpissu.
<necromancker> Forum Sigilu?A što takoje?
<WDRat> Brutálně moderované forum o hrach ze světa Baldur´s Gate. Bodkin osobně zná adminy... Ale dost bylo Bodkina. Pojďme házet hnůj na jiné věci ;).
<necromancker> Dobře, to by mohlo stačit.Co bys třeba pověděl o modovaci sceně?Neviš něco o Yuropu, Ressu, BGE, Boomu?
<WDRat> Samozřejmě, že vím. Tak například Yurop chcípl zřejmě kvůli Birdmanově zaměstnanosti, dokonce mu i vyšla kniha jako příloha Pevnosti... Taky dělá do LARPů pod hlavičkou PASS či do stolního RPG hrdinové apokalypsy. o Ressu toho moc nevím, snad jenom že v něm potkáme jednu infantilní lokaci, přesně v ratmanově stylu. O BGE mluvit nebudu, jsme v něm osobně zainteresován jako designér a tvůrce hudby.
<WDRat> Snad jen bych dodal, že CHEKOTAY pracuje na textech pro BGE a to byl pravoslavným členem Ressu.
<necromancker> O Boomu bys něco nepověděl?Zvlaště o Modmakerovi? :)
<WDRat> Och, jasně. Byl jsem členem týmu. Slyšel si o jejich demu? To modmaker opičil můj nápad o otrokářích. A to jeho prvotní trapné demo vtip nebyl, to já jsem ho přesvědčil aby to zpětně uvedl jako joke. http://www.modmaker.webz.cz/ Jinak je to nafukovač bublin. Udělali jedině dobře, že se na něj vykašlali. V záchvatu paniky ted kolem sebe kope, píše některým členům výhružné sms a tvrdí že fetuje. Tímto zdravím pana Kliku! Jinak se nějak dohmátnul k textu z BGE a zveřejnil ho na stránkách (http://www.modmaker.wz.cz/). Ghost ho byl nucen hacknout. Tuším že to bylo tak, že mu Ještěr poslal lokaci k nascriptování a dostal k tomu text... Jestli je to tak, tak nechápu proč je tak důvěřivý, obvzlášť po tom, co se v počátcích napadl Apophis.
<necromancker> Apophis?
<WDRat> Jeden hacker, který BGE napadl ještě v začátcích. Udělal fingovanou stránku o modu Slavery, vypadal fakt dobře. Ještěr ho tedy bezelstně přijal a Apophis na důkaz důvěry mu poslal v samorozbalovacím archivu "věci z jeho modu". Mno, byla to nějaká hackerská brána. Pak se s tím ještě chválil na nějakých hackerských stránkách.
<necromancker> A co na to všechno Ještěr?
<WDRat> Nic moc se ale nestalo, byl to neschopa...
<WDRat> Přitvrdil a každý nový člen tymu ted prochazi kontrolou... Kdo mohl čekat, že Modmaker to udlěá? Už jenom to jeho jméno... Prostě debil! (pozn. redakce Mod Maker)
<necromancker> Ne prostě debil......prostě Modmaker :) Ale faktem je, že Ještěr byl přehnaně duvěřivy.
<WDRat> Myslím že ne, on něco doopravd u měl. Kdo mohl čekat že se tak zachová.
<necromancker> ja si myslim, že dnes by to čekal každy.......Ale pojďme k dalšim otazkam.Řikal jsi něco o Fallout RADIO.Co bys mě a mym čtenařum o tom řekl?
<WDRat> Jasně8-). Tento projekt byl uložen k ledu abude se v něm pokračovat. Já s Lerkem jsme stahovali SPOUSTU songů s tématikou. Skutečně to mělo fungovat... Vyhořelo to na neveřejné IP. Zpětně jsme se dozvěděl, že na něčem podobném dělal i Ratz (má na svědomí nedodělaný web o Falloutu Nuka Colu a jednodenní spolupráci na Kronikářích Apokalypsy). Ted se chystam to spustit pres Skype. Ovšem existuje alternativa, scifistické rádio Leonardo (http://www.rozhlas.cz/leonardo/program), kde občas bývají dramatizace post-apo. povídek.
<necromancker> Vyborně.Nemam dalšich otazek.Dikes za rozhovor a ja i mi čtenaři se těšime na dalši rozhovor!Čest praci!
<WDRat> Nemáš zač.
Ilustračni fota:

Hackři na pochodu!!!Za obět padlo BDA

12. září 2006 v 21:44 | Necromancker |  .:Fallout: BDA (between demented abnormality):.
Ano, bylo hacknuta dalši stranka s tematikou falloutu.Přesněji bylo hacknuto forum o modu BDA, ktery založil slavny Modmaker alias Zax alias Lukaš Klika.Nemužu si pomoct, ale musim řict, dle meho subjekivniho nazoru,ktery nemusi byt pravdivy, udělal dany hacker vice užitku, než škod :mrgreen: Nutno eště dodat, že byly odhaleny tajne temata, např. přiběh nebo napady, a k těm ja mohu dodat jenom jedno :arrow: ROFL!!!

Modmaker alias Zax alias Lukaš Klika se vratil na forum VŠB

10. září 2006 v 19:14 | Necromancker |  VŠB
Dnes, 10.9.2006, se objevil na foru VŠB velice zvlaštni ukaz :arrow: [quote]Nejnovějším registrovaným uživatelem je Zax.[/quote]
Toto netřeba dalšiho komentaře a mužete rovnou začit hlasovat ;)

Jsme diskriminovani aneb hackeři asi nemaji radi postapo...

5. září 2006 v 14:43 | Necromancker |  Fallout
Stranka chroniclers of Apocalypse byla opět napadena hackerem.Bohužel nemam o tom vic informaci, zjistil jsem to sam, když jsem si prohližel uschovane odkazy.Misto Krtka teď stranku napadl jakysik Manyak, ale možna je to jedna a tataž osoba.Slovum, ktera jsou jako jedina na strance obsažena, ja vubec nerozumim, jestli temu vy rozumite, napište to prosim do komentařu.Nevim jak vy, ale mě ty hackeři okolo postapokalypticke sceny začinaji pěkně srat.Na konec bych rad Manyakovy vzkazal něco, co vzkazal jeden člen Yurop tymu hackerovi, co napadl jejich forum:"Nechť se jeho hovno v ježka proměni!!!"

Modmakeruv mod ma jmeno!!!

5. září 2006 v 11:45 | Necromancker |  .:Fallout: BDA (between demented abnormality):.
Jasejte a radujte se!!!Mod, ktery před několika dny založil slavny Modmaker alias Zax alias Lukaš Klika, už ma jmeno!!!Ano, až tak rychle se pracuje na modu, ktery bude mit jak demo tak plnou verzi stejne......dale bych tu chtěl poukazat na forum projektu BDA na kterem si jistě užijete spoustu legrace, zvlaště diky hratkam Modmakera s mym nickem :-DDD
EDIT:topiky, kaj velmi dobře prezentoval svou debilitu byly smazany :(...

Novy redaktor!

4. září 2006 v 18:32 | Necromancker |  Fallout
Chtěl bych tu uvitat noveho redaktora, ktery nemuže byt nikdo jiny neeeeeeeež.............................tramtatataaaaaa.............WDRat!!!

PS:prosim, přečtěte si pravidla komentovani članku v uplně prvnim članku z dubna...

Epizoda V:Modmaker vraci uder!

3. září 2006 v 16:09 | Necromacker |  .:Fallout: BDA (between demented abnormality):.
Ano ano, po dlouhe odezvě se konečně znova ozval modmaker, a jak napovida titulek --> znovu vraci uder!!!Na shoutboardu VŠB Modmaker napsal jeden taky odkaz, na kterem se opravdu HODNĚ dozvite.No, myslim, že všichni popřejeme Modmakerovi hodně štěsti, aby dokončil sve dilo, ktere ještě ani nepojmenoval. ;)