"Válka je příliš vážnou záležitostí, než aby mohla být svěřena armádě." Georges Clemenceau

Prosinec 2006

Fallout: Boom BDA???

13. prosince 2006 v 16:04 | Nekrouš |  Modmaker
Stala se vskutku velmi zvlašni věc.Na strance, ktera ma odkam fboom.goo.cz, se objevil web projektu BDA.To, že Modmaker tento web hacknul (nebo byl spiš na jeho rozkaz/prosbu hacknut), jsem věděl, ale to nestalo na zminku. To, že na tuto stranku, ktera ma v odkazu "fboom" (viz vyše) dal něco, co se jemuje BDA.De facto je to skoro stejny připad, kdy Modmaker použival email fboom@seznam.cz i po dlouhe době, kdy byl z projektu Boom z dobrych duvodu vykopnut.Inu, velmi zvlaštni člověk, ten Modmaker alias Zax alias Lukaš Klika.

Něco maleho pro Ashworlďaky

5. prosince 2006 v 20:08 | uhmann |  Modmaker
Modmaker, ktery na Ashwoldu hraje pod přezdivkou Zax, se přidal k hlavnimu nepřiteli VŠB gangu, Max Fo(a)rce Patrol...a teď mužete hlasovat v anketě.
A abych nezapomněl, dnes tu hodim odkaz na jednu vzdělavaci stranku.

Modmaker se dal na tvořeni her

4. prosince 2006 v 22:20 | Necromancker |  Modmaker
Nechvalně prosluleho Modmakera ( alias Lukaš Klika a dnes vystupujici pod přezdivkou Zax) zřejmě přestalo bavit vytvařeni modu pro Fallout a začal vytvařet sve vlastni hry.Na modmakerovem webu (mimochodem, chtěl bych vyjadřit osobni sympatie člověku, ke kteremu je miřen tento inteligentni vzkaz :) ) mužete mimo upozorněni o zaměřeni stranek, soutěže, ktera zřejmě začala, ale nikde neni jak, co a kaj (normalni modmakerova argumentace, mimochodem ;) ) a fora, kaj modmaker vladne tvrdou fašistickou rukou, najit i odkaz na hru pro vice hraču BEARCHASE.Rad bych vam napsal, o co ve hře jde, ale Modmaker to kupodivu docela srozumitlně už napsal na webu.Rad bych jen napsal osobni recenzi: je to totalni píčovina, ale pokud mate radi voloviny a mate k dispozici někoho, kdo by měl žaludek si to s vami zahrat, směle stahujte! :)
Nakonec bych tu chtěl hodit odkaz na jednu taku stranku, kterou obdivuju a beru ji za vzor.